Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Universe pour Homme Iceberg dla mężczyzn

Universe pour Homme Iceberg dla mężczyzn

Universe pour Homme marki Iceberg to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Universe pour Homme został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są brzoza, bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i bazylia; nutami serca są jaśmin, drzewo różane, kardamon i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i cedr virginia.

Brzoza Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Bazylia

Jaśmin Drzewo różane Kardamon Kolendra

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Universe pour Homme by Iceberg.

Universe pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Iceberg Universe pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Iceberg Universe pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Universe pour Homme marki Iceberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Universe pour Homme marki Iceberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Christian Dior Elixir Midnight Poison Montblanc Individuel Herve Leger Herve Leger Lorenzo Villoresi Sandalo Sonoma Scent Studio Fireside Guerlain Aroma Allegoria Exalting Aromaparfum Emanuel Ungaro Ungaro DSH Perfumes Vintage Patchouly Avon Outspoken by Fergie Lubin Itasca Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots