Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

The Iceberg Fragrance Iceberg dla kobiet

The Iceberg Fragrance Iceberg dla kobiet

The Iceberg Fragrance Iceberg dla kobiet Zdjęcia The Iceberg Fragrance Iceberg dla kobiet Zdjęcia The Iceberg Fragrance Iceberg dla kobiet Zdjęcia The Iceberg Fragrance Iceberg dla kobiet Zdjęcia

The Iceberg Fragrance marki Iceberg to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. The Iceberg Fragrance został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są kolendra, gruszka, bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, mimoza, migdał, fiołek i pistacja; nutami bazy są paczula, piżmo, wanilia i zamsz.

Kolendra Gruszka Bergamotka Czerwone jagody

Piwonia Mimoza Migdał Fiołek Pistacja

Paczula Piżmo Wanilia Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Iceberg Fragrance by Iceberg.

Vanilla Fields

The Iceberg Fragrance Recenzje Perfum

magdala
magdala

Legendarny Fluid zniknął jak dinozaury, i młode perfumomaniaczki, straciły kawał świetnego zapachu do poznania . Ale nie traćmy nadziei, bo firma Iceberg, wypuszcza co jakiś czas zapachy, które nijak się nie mieszczą w ponowoczesno-marketingowek konwencji - zasłodzić-zarobić.I chwała im za to.Na mnie ten zapach wyraźnie ujawnia mój męski pierwiastek.Czyli najpierw skórzano-przyprawowy, później zaczyna wymiękać w te orzeszki, wanilie i inne piżma. Dzisiaj był na topie do dżinsów-rurek, sandałów na szpilce i czerwonego lakieru.Do tego posępna mina i słuchawki na uszy- i niech mi ktoś podskoczy.Jeśli dla niektórych jest to takie pieścidełko-otuladełko to dla mnie wprost przeciwnie - jakoś tak bojowo-energicznie mnie nastawia.Przed zakupem polecam jednak testy, bo dla słodkich kobietek (jak ja czasami) ,może być ciut za męski. Trwałość super, projekcja chyba duża, bo klientki pytały czym tak pachnę.Tylko nie mówiły , że ładnie...Trudno, czasem trzeba być twardzielką...

xenia012
xenia012

Bardzo ciekawe... Kupiłam 30 ml zachęcona niską ceną bo chciałam coś oriantalnego,jesienno-zimowego.
Świetny wybór.Są ciepłe ale nie za ciepłe,dobrze wyczuwalna ostrzejsza nuta pieprzu i paczuli,do tego wanilia i lody pistacjowe,które uwielbiam.Bardzo ciekawa kompozycja,wzbudza zainteresowanie otoczenia i co bardzo ważne-nikt wokół tak nie pachnie.
Buteleczka-przecudna,pięknie się prezentuje,całkowicie pasuje do zapachu.
Sprawdzają się na co dzień jak i na ważne spotkania w pracy-tu chyba bardziej mi pasują-do eleganckiego żakieciku.

dianthus
dianthus

Muszę dodać do bardzo trafnych recenzji poniżej, że wyczuwam w nim dodatkowo metaliczną nutkę, niczym w Sun Moon Stars Lagerfelda. Za jej sprawą ten puchaty zapach wydaje mi się walczyć ze swoim chłodnym stalowym obliczem. Z czasem zwycięża puchatość :D. Bardzo ciekawa mikstura.

monika690
monika690

Oczywiście kupione w ciemno 50ml i najczęsciej używane w chłodne pory roku. To o czymś świadczy, zapach jest ciepły, otulający, taki kremowo- pieprzny, lekko waniliowy, kremowy za sprawą nuty lodów pistacjowych( tak jest napisane na buteleczce). Uwielbiam wąchać kolendrę i inne przyprawy korzenne, aż wsadzam nos do słoiczków z przyprawami. Koleżanka z pracy która kręciła nosem na wszystkie moje zapachy, jak poczuła ten oniemiała i zakupiła(już sciągnęła odem mnie 2 zapachy). Jeśli ktoś lubi takie klimaty to polecam, a i zapach bardzo trwały.

Ciri
Ciri

jak dla mnie tańsza wersja dolce vita diora

bardzo słodko bardzo waniliowo - ktoś tą całą resztę składnikó tak głęboko zanurzył w miodzie że nic więcej nie czuć
dla mojego męża - pachnie jak propolis :)

lubię się nim czasem zimą otulić
pewnie latem czy wiosną by zamęczył słodkością i ogonem

perfumeholic88
perfumeholic88

Dostalam 50ml na urodziny od meza. Zapach wydaje mi sie idealny na jesien i zime, na wiosne jest ciut za ciezki.
Na poczatku wyczuwam kolendre, ktorej zapach nie nalezy do moich ulubionych, ale trwa to chwile,pozniej dolaczaja zcerwone jagody, czuc migdaly. Na koncu zapach przeksztalca sie w puchata wanilie, ktora kojarzy mi sie z ta z Lancome Hypnose. Bardzo mi sie ta nuta podoba Jest cieplo, bezpiecznie i waniliowo.
Zapach trwaly, na mnie trzyma sie praktycznie ponad 8 godz. Flakonik bardz ladny, z wypisanymi nutami zapachowymi.Radze jednak przetestowac przed zakupem i zrezygnowac jesli nie jestescie fankami wanilii.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Iceberg The Iceberg Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Iceberg The Iceberg Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Iceberg Fragrance marki Iceberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Iceberg Fragrance marki Iceberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Yves Rocher Voile d'Ambre Guerlain La Petite Robe Noir Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Oriflame M by Marcel Marongiu Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka Si Lolita Balenciaga Balenciaga L`Essence Agent Provocateur L'Agent Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Kenzo Kenzo Amour Diesel Diesel Green Feminine Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Poudree Aramis Perfume Calligraphy Rose Christian Dior Hypnotic Poison Laura Biagiotti Roma Rochas Tocade Estée Lauder Sensuous