Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Light Fluid Iceberg Woman Iceberg dla kobiet

Light Fluid Iceberg Woman Iceberg dla kobiet

Mam: 1

Light Fluid Iceberg Woman Iceberg dla kobiet Zdjęcia Light Fluid Iceberg Woman Iceberg dla kobiet Zdjęcia

Light Fluid Iceberg Woman marki Iceberg to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Light Fluid Iceberg Woman został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christophe Raynaud. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są piwonia, cyklamen, fiołek i frezja; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Mandarynka Bergamotka Cytryna

Piwonia Cyklamen Fiołek Frezja

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Light Fluid Iceberg Woman by Iceberg.

Light Fluid Iceberg Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Iceberg Light Fluid Iceberg Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Iceberg Light Fluid Iceberg Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Light Fluid Iceberg Woman marki Iceberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Light Fluid Iceberg Woman marki Iceberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Al-Rehab Al Hanouf L`Artisan Parfumeur Bois Farine Sarah Jessica Parker Covet Ghost Ghost Serenity Paul Smith Paul Smith Extreme Woman Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Benetton United Colors of Benetton Unisex Harajuku Lovers Harajuku Lovers Baby Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Christopher Joseph Christopher Joseph Byblos Cielo