Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Iceberg Effusion Man Iceberg dla mężczyzn

Iceberg Effusion Man Iceberg dla mężczyzn

lekko korzenny

Iceberg Effusion Man marki Iceberg to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Iceberg Effusion Man został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lima, grejpfrut, jabłko, anyż i pieprz; nutami serca są frezja, kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, cedr i lukrecja.

Lima Grejpfrut Jabłko Anyż Pieprz

Frezja Kwiat pomarańczy Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Cedr Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iceberg Effusion Man by Iceberg.

Iceberg Effusion Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Iceberg Iceberg Effusion Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Iceberg Iceberg Effusion Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iceberg Effusion Man marki Iceberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iceberg Effusion Man marki Iceberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Christian Dior Eau Noire Mila Schön Mila Schön Lui Otto Kern Signature Men Nobile 1942 Aqua Nobile Montale Sliver Aoud Gres Cabaret Pour Homme Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Playboy Playboy Vegas Luciano Soprani Luciano Soprani Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux