Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg dla kobiet

Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg dla kobiet

Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg dla kobiet Zdjęcia Eau de Iceberg Wild Rose Iceberg dla kobiet Zdjęcia

Eau de Iceberg Wild Rose marki Iceberg to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau de Iceberg Wild Rose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są kwiat imbiru, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są róża, konwalia i kwiat grejpfruta; nutami bazy są cedr, ambra i piżmo.

Kwiat imbiru Pomarańcza Mandarynka

Róża Konwalia Kwiat grejpfruta

Cedr Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Iceberg Wild Rose by Iceberg.

Apparition Pink

Eau de Iceberg Wild Rose Recenzje Perfum

Blada, rachityczna i sztuczna róża. Baza równie marniutka - syntetyczne, białe piżmo najgorszego gatunku. Szkoda czasu.

Ann
Ann

Pierwsze 10 sekund to mdłe, kiepskiej jakości mydło w płynie, potem do mydła dołącza mało soczysta pomarańcza i mandarynka. Po tej dość krótkiej fazie pojawia się całkiem niebrzydka, niedrażniąca, bladoróżowa róża i jakieś mizerne konwalijki w tle. Końcówka bardzo banalna, nieciekawa, typowo piżmowa. Trwałość również kiepska.

amanda
amanda

Jak do tej pory nie poznałam żadnego zapachu Iceberga, który można uznać byłoby za naprawdę ciekawy i wart uwagi.
Owszem, ten nie jest najgorszy, ale wszystko nadal oscyluje wokół przeciętności , niczym nie ujmuje a tym bardziej nie zaskakuje.
Jest taki po prostu miły na lato i tyle, nic więcej.

Ja najwięcej wyczuwam zapachu mandarynkowo
pomarańczowego do, którego wolnymi kroczkami dochodzi róża.

gugusia
gugusia

Zapach bez polotu!
Róża w najbardziej tandetnym wydaniu. Kojarzy mi się z jakimś dezodorantem, niestety....
Początkowo ładna, wiosenna różyczka szybko zmienia się nam w coś imbirowo-piżmowego, które to "coś" właśnie nadaje temu zapachowi tandetny charakter.

Buteleczka - ok.
Trwałość - 30 minut
Projekcja - bardzo bliskoskórny!
Wstydź się Iceberg!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Iceberg Eau de Iceberg Wild Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Iceberg Wild Rose marki Iceberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Iceberg Wild Rose marki Iceberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oriflame Mirage Dolce&Gabbana The One Agent Provocateur Agent Provocateur Kenzo Flower Tag Yves Rocher Yria Yves Rocher Nature Millenaire Gucci Gucci Guilty Kenzo Kenzo Amour Chanel Bleu de Chanel Yves Rocher Neonatura Cocoon Hermes Un Jardin En Mediterranee Calvin Klein CK IN2U for Her Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Hugo Boss Boss Intense Fendi Asja Fendi Benefit Under My Spell Noelle Hugo Boss Boss Orange Sunset Cacharel Noa Christian Dior Elixir Midnight Poison Kenzo Kenzo Amour Le Parfum