Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau de Iceberg Pour Femme Iceberg dla kobiet

Eau de Iceberg Pour Femme Iceberg dla kobiet

Eau de Iceberg Pour Femme Iceberg dla kobiet Zdjęcia

Eau de Iceberg Pour Femme marki Iceberg to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau de Iceberg Pour Femme został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, ananas i gruszka; nutami serca są jaśmin, frezja i figa; nutami bazy są nuty drzewne i wanilia.

Czerwona pomarańcza Ananas Gruszka

Jaśmin Frezja Figa

Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Iceberg Pour Femme by Iceberg.

Donna Trussardi 2011
Eau de RubyLips
Nina
Truth or Dare by Madonna Naked
Diesel Fuel for Life Unlimited

Eau de Iceberg Pour Femme Recenzje Perfum

Miss_Kejt
Miss_Kejt

Jako fanka ciężkich zapachów z wszechogarniającą wanilią i ambrą zawsze mam problem ze znalezieniem zapachu na wiosnę i lato. Wszystkie wydają mi się tandetne i pospolite. Nie cierpię w świeżakach cytrusów, a woń ogórka powoduje, że mam ochotę uciec na koniec świata, żeby tylko mnie nie dogoniła... No, i trafiłam w końcu na takiego Iceberga, który bardzo mile mnie zaskoczył.

Lekki, świeży, cytrusowy, ale inny od syntetyków typu Light Blue czy I love love. Mimo ceny i łatwej dostępności - nie pachnie tanią masówką. Ma w sobie jakąś grację i klasę. Dla mnie pachnie kwaśno - pomarańczą, z dodającym mu lekkości aromatem gruszki i elegnckim jaśminem. Otoczeniem dla tych składników są nuty drzewne, choć pozostają one w tle nie wybijając się na pierwszy plan. Wanilii w nim natomiast kompletnie nie czuję... Na mojej skórze nuty zapachowe biegną raczej w stronę kwaskowatości z tlem ciepłego drzewa, a nie słodyczy.

Trwałość na skórze ok. 2-3 godzin, na apaszce ponad dobę (apaszka dzień po aplikacji pachnie obłędnie, lepiej niż zapach na skórze!), na włosach ok. 4 godzin.

Ja nie kupię ponownie, bo jest nie mój, ale mogę polecić, jeśli ktoś lubi powyższe nuty.

Katlin11
Katlin11

Moje najukochańsze perfumy, wspaniale trzymają się na skórze, zapach silny - czuć świeżość - polecam, zostawia ogon

amanda
amanda

Typowo kwiatowo owocowy zapach.
Nie wzbudza we mnie jakiegoś większego zainteresowania, to po prostu taki zupełnie przeciętny zapach z tej kategorii na cieplejsze.
Owoce z wanilią tworzą lekko słodką główną bazę .
Kwiatów nie czuję jedynie bardzo delikatne nuty drzewne na, których osadzona jest owocowa baza.

Savanoja
Savanoja

Przyjemny owocowy zapach na lato. Otulający i ciepły a zarazem bardzo soczysty słodyczą owoców pozbawionych kwaśności. Nawet pomarańcza jest aromatycznie słodka, dojrzała, bez skórki. Figi nie wyczuwam wcale a kwiaty nie są jednoznaczną frezją ani jaśminem. Kwiaty wyczuwam po ok 30 minutach. Wanilia jest bardzo subtelna, nie przesadzona, taka w sam raz by dosłodzić a nie zemdlić tej letniej moim zdaniem kompozycji. Trwałość średnia, jednak w letnim zapachu wystarczająca czyli u mnie ok 3-4 godziny.

Tam
Tam

Bardzo sympatycznie skomponowany letni zapach. W bazie jednak nie czuję figi, a szkoda, bo ją lubię, dominuje jaśmin, który szczęśliwie nie jest natarczywy i nie zmierza w animalnych kierunkach ( co zwykł czynić na mojej skórze). Bardzo łagodne, drzewne zakończenie, szkoda, że przychodzi zbyt szybko. Jak i poprzedniczki, zarzut mam do słabej trwałości zapachu, bo choć zwiewny i delikatny mógłby przecież trwać nieco dłużej, niż 1.5 godziny. Kto go polubi (a jest wart sympatii), będzie musiał nosić buteleczkę w torebce celem częstszych aplikacji.
Mało urodziwy flakon.

monika690
monika690

Ja jako nałogowiec kupiłam flaszkę 100ml w ciemno. Zaapch bardzo przyjemny, owocowo- owocowo- kwiatowy. Po pewnym czasie trochę mnie mdli od nadmiaru słodkich owoców, brakuje jakiegoś przełamania czymś ostrym choćby pieprzem, ale zależy kto co lubi wszystkim nie dogodzisz. Po pewnym czasie dochodzą do głosu kwiaty- wreszcie i zapach tak sobie trwa i trwa. Trwałosc średnia jak na edt znam trwalsze.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zainteresowalam sie tym zapachem bladzac w perfumerii. Przetestowalam i bardzo spodobal mi sie intensywny zapach gruszek, ananasow i pomaranczy, jednak cena byla zbyt zawyzona ( jak w to w perfumeriach bywa) i zakupilam 100ml przez internet po godziwej cenie.
Zapach jest przejrzysty, smacznie owocowy, niczym letnia salatka z owocami. Jednak nie wiem dlaczego tester byl jakby bardziej intensywny, czuc go bylo mocniej. Moj flakonik to nie zadna podrobka, a jednak nie zaskakuje trwaloscia. Niemniej zapach pozytywny na wiosne i lato i to dla kazdego przedzialu wiekowego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Iceberg Eau de Iceberg Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Iceberg Pour Femme marki Iceberg. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Iceberg Pour Femme marki Iceberg reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Christian Dior Midnight Poison Lancome Hypnose Britney Spears Fantasy Chopard Casmir Chanel Allure eau de parfum Dolce&Gabbana D&G Light Blue Lanvin Eclat d’Arpège Kenzo Kenzo Amour Yves Saint Laurent Belle d`Opium Tom Ford Velvet Orchid Yves Saint Laurent Cinema Christian Dior Dior Addict L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Givenchy Ange ou Demon L`Artisan Parfumeur Tea for Two Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Baby Doll Nina Ricci Nina