Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) IVR Swiss Group dla kobiet i mężczyzn

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) IVR Swiss Group dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe i wanilia.

Nuty owocowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) by IVR Swiss Group.

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Mira-Bai Jette Joop By Night Jette Celine Fever L`Erbolario Vaniglia Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Patyka Ambre Gendarme 7 Sinful Scents Excess Demeter Fragrance Caramel Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 8 Demeter Fragrance Gingerbread Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Faberlic Chocolate Story