Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) IVR Swiss Group dla kobiet i mężczyzn

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) IVR Swiss Group dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe i wanilia.

Nuty owocowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) by IVR Swiss Group.

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Christian Dior Hypnotic Poison Jil Sander Sensations Kimora Lee Simmons Baby Phat Golden Goddess Keiko Mecheri Gourmandises Eau Jeune Eau Jeune Possesion Guerlain La Petite Robe Noire Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Smell Bent Gelty Pleasures Ayala Moriel Cabaret Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Sabon Oneg (Patchouli Vanilla)