Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) IVR Swiss Group dla kobiet i mężczyzn

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) IVR Swiss Group dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty owocowe i wanilia.

Nuty owocowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) by IVR Swiss Group.

Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) marki IVR Swiss Group reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Eau Jeune Eau Jeune Possesion Annick Goutal Vanille Exquise Demeter Fragrance Jelly Belly Sugar and Spice Ava Luxe Loves True Bluish Light Montale Chypre Vanille Dana French Vanilla Parfume de Vanille Cherry Vanilla Parfume de Vanille Tropical Vanilla Black Phoenix Alchemy Lab Mme. Moriarty Misfortune Teller Hilde Soliani Doolciiisssimo Nicolai Parfumeur Createur Vanille Intense Social Creatures Frankfurt Kitchen