Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

No. 05 L’Eau Qui Pique IUNX dla kobiet i mężczyzn

No. 05 L’Eau Qui Pique IUNX dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

No. 05 L’Eau Qui Pique marki IUNX to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. No. 05 L’Eau Qui Pique został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak papryczka chili, liść kolendry, mięta, czerwony pieprz i czerwony cedr.

Papryczka chili Liść kolendry Mięta Czerwony pieprz Czerwony cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 05 L’Eau Qui Pique by IUNX.

No. 05 L’Eau Qui Pique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IUNX No. 05 L’Eau Qui Pique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IUNX No. 05 L’Eau Qui Pique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 05 L’Eau Qui Pique marki IUNX. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 05 L’Eau Qui Pique marki IUNX reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Armand Basi In Blue Creed Original Vetiver Canali Black Diamond Diptyque L'Eau Trois Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Usher Usher VIP Otto Kern Spring Edition Man April Aromatics Root Chakra Oil Caswell Massey Aura of Patchouli O Boticario Egeo Dolce D.S. & Durga Barbados Detaille Yatching