Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Private Only for Men IKKS dla mężczyzn

Private Only for Men IKKS dla mężczyzn

Private Only for Men IKKS dla mężczyzn Zdjęcia

Private Only for Men marki IKKS to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Private Only for Men został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są szałwia, bergamotka, kardamon i grejpfrut; nutami serca są biała ambra, drzewo kaszmirowe, cyprys i lawenda; nutami bazy są wetyweria, piżmo, fasolka tonka, cedr i drzewo sandałowe.

Szałwia Bergamotka Kardamon Grejpfrut

Biała ambra Drzewo kaszmirowe Cyprys Lawenda

Wetyweria Piżmo Fasolka tonka Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private Only for Men by IKKS.

Private Only for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IKKS Private Only for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IKKS Private Only for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private Only for Men marki IKKS. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private Only for Men marki IKKS reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Bvlgari Omnia Amethyste Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Shiseido Zen Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Vecchi Rossetti Molinard Les Fleurs: Violette Baldinini Baldinini Parfum Glace Bruno Acampora Musc NANADEBARY Classic Pink Nobile 1942 Anonimo Veneziano