Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Private IKKS dla kobiet

Private IKKS dla kobiet

Private IKKS dla kobiet Zdjęcia

Private marki IKKS to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Private został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są mandarynka i czarna porzeczka; nutą serca jest białe kwiaty; nutami bazy są pralina i wanilia.

Mandarynka Czarna porzeczka

Białe kwiaty

Pralina Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private by IKKS.

Private Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IKKS Private, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IKKS Private, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private marki IKKS. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private marki IKKS reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byblos Byblos Boucheron Jaipur Jil Sander Jil Sander No 4 Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Lancetti Etre Special Edition Bath and Body Works Sparkling Peach Ulric de Varens Mini Love Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Avon Sweet Honesty Everlasting Ralph Lauren Summer Romance Krizia Fiori di Krizia Bath and Body Works Secret Wonderland