Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Ikks Woman IKKS dla kobiet

Ikks Woman IKKS dla kobiet

ziołowy
Ikks Woman IKKS dla kobiet Zdjęcia

Ikks Woman marki IKKS to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Ikks Woman został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, bergamotka i ananas; nutami serca są jaśmin, lawenda, fiołek i szałwia; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, mech dębowy, siano i piżmo.

Cytryna Mandarynka Bergamotka Ananas

Jaśmin Lawenda Fiołek Szałwia

Cedr Drzewo sandałowe mech dębowy Siano Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ikks Woman by IKKS.

Ikks Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum IKKS Ikks Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu IKKS Ikks Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ikks Woman marki IKKS. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ikks Woman marki IKKS reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Alfred Sung Paradise Louis Feraud Louis Feraud Revlon Rouge de Revlon Esteban Passion Bresil Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Annick Goutal Des Lys Robert Piguet Futur Luciano Soprani Solo Soprani Demeter Fragrance Dandelion Cofinluxe Watt Mauve Bath House Serenite