Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Siam Flamboyant ID Parfums dla kobiet

Siam Flamboyant ID Parfums dla kobiet

Mam: 1

Siam Flamboyant ID Parfums dla kobiet Zdjęcia

Siam Flamboyant marki ID Parfums to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Siam Flamboyant został wydany w 2012 roku. Siam Flamboyant stworzyli Nicolas Beaulieu i Anne Flipo. Nutami głowy są mandarynka i biały pieprz; nutami serca są kwiat pomarańczy i plumeria; nutami bazy są benzoes i wanilia bourbon.

Mandarynka Biały pieprz

Kwiat pomarańczy Plumeria

Benzoes Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Siam Flamboyant by ID Parfums.

Siam Flamboyant Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum ID Parfums Siam Flamboyant, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu ID Parfums Siam Flamboyant, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Siam Flamboyant marki ID Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Siam Flamboyant marki ID Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Les Copains Femme Diesel Plus Plus Feminine Chantecaille Frangipane Mona di Orio Carnation Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Sparkle 2008 Bob Mackie Masquerade Marc Jacobs Essence Annayake Miyabi Woman Boadicea the Victorious Elegant JoAnne Bassett Indulgence Pascal Morabito Nagada