Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Secrets de Hammam ID Parfums dla kobiet

Secrets de Hammam ID Parfums dla kobiet

żółtych kwiatów
Secrets de Hammam ID Parfums dla kobiet Zdjęcia

Secrets de Hammam marki ID Parfums to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Secrets de Hammam został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Kosinski. Nutami głowy są różowy pieprz, mandarynka i bergamotka; nutami serca są cedr, jaśmin, ylang-ylang i białe kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, piżmo, benzoes i nuty słodkie.

Różowy pieprz Mandarynka Bergamotka

Cedr Jaśmin Ylang-ylang Białe kwiaty

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Piżmo Benzoes Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Secrets de Hammam by ID Parfums.

Secrets de Hammam Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum ID Parfums Secrets de Hammam, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu ID Parfums Secrets de Hammam, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Secrets de Hammam marki ID Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Secrets de Hammam marki ID Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Hermes Voyage d`Hermes Carolina Herrera 212 Men Splash Elizabeth Arden Mediterranean Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Serge Lutens Bois de Violette D`Orsay Le Nomade Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Carolina Herrera 212 Men Comptoir Sud Pacifique Bois De Filao Guerlain Vetiver Pour Elle Etienne Aigner Aigner White Man CoSTUME NATIONAL 21