Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zenzero marki I Profumi di Firenze to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, imbir, wanilia, nuty drzewne i kwiat wanilii.

Piżmo Imbir Wanilia Nuty drzewne Kwiat wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zenzero by I Profumi di Firenze.

Zenzero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zenzero marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zenzero marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Pal Zileri Lab i-White Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Nez a Nez Atelier d’Artiste Demeter Fragrance Fresh Ginger DSH Perfumes Piment et Chocolat Michael Storer Djin Rasasi Blue For Men Roccobarocco Fashion Man Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Fragonard Mensonge