Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zenzero marki I Profumi di Firenze to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, imbir, wanilia, nuty drzewne i kwiat wanilii.

Piżmo Imbir Wanilia Nuty drzewne Kwiat wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zenzero by I Profumi di Firenze.

Zenzero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zenzero marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zenzero marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Pal Zileri Lab i-White Guepard Guepard Egofacto Jamais le Dimanche Trussardi Trussardi Inside Iced Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Le Jardin Retrouve Citron Boboli Diptyque L`Eau de Tarocco James Heeley Cedre Blanc Rasasi Deserve Men Demeter Fragrance Black Pepper NANADEBARY Green