Marki » I-K » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zenzero marki I Profumi di Firenze to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, imbir, wanilia, nuty drzewne i kwiat wanilii.

Piżmo Imbir Wanilia Nuty drzewne Kwiat wanilii

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zenzero by I Profumi di Firenze.

Zenzero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zenzero marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zenzero marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Etro Anice L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Gai Mattiolo Gai Mattiolo Uomo Lorenzo Villoresi Garofano Gant Gant Summer 2009 Egofacto Jamais le Dimanche Lili Bermuda Somers Le Jardin Retrouve Citron Poivre James Heeley Cedre Blanc Corine de Farme Eros Cool Amway Anticipate Intelligent Nutrients Attune