Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zefiro I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zefiro I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zefiro I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zefiro marki I Profumi di Firenze to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, bergamotka, rozmaryn, szałwia i wiciokrzew; nutami serca są gałka muszkatołowa, i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i białe piżmo.

Cytryna Mandarynka Bergamotka Rozmaryn Szałwia Wiciokrzew

Gałka muszkatołowa Kolendra

Drzewo sandałowe Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zefiro by I Profumi di Firenze.

Zefiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Zefiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Zefiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zefiro marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zefiro marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carrera Carrera Emotion Davidoff Cool Water Game Happy Summer Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Aveda Aveda Men Pure-formance Aroma Spray Guerlain Eau de Cologne du Coq Patyka Hesperide L`Occitane en Provence The Bergamote - Bergamot Tea Linari Vista Sul Mare Roxana Illuminated Perfume Vespertina Ebba Los Angeles Miss Marisa Zest Fragonard Cologne Grand Luxe CnR Create Cancer for Men