Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Zefiro I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zefiro I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zefiro I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zefiro marki I Profumi di Firenze to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, bergamotka, rozmaryn, szałwia i wiciokrzew; nutami serca są gałka muszkatołowa, i kolendra; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i białe piżmo.

Cytryna Mandarynka Bergamotka Rozmaryn Szałwia Wiciokrzew

Gałka muszkatołowa Kolendra

Drzewo sandałowe Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zefiro by I Profumi di Firenze.

Zefiro Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Zefiro, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Zefiro, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zefiro marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zefiro marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2005 Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Calvin Klein Ck One Electric Montale Aromatic Lime Estée Lauder Pleasures Exotic 2007 The Different Company Bergamote Fragonard Riviera Riviera Avon Just Play for Her Novaya Zarya Troynoy Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Acorelle Verveine Agrumes Azzaro Chrome Bois Precieux