Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Zagara Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Zagara Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

tuberozowy
Zagara Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zagara Neroli Flor marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, tuberoza i róża; nutą bazy jest petitgrain. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, kwiat cytryny, bergamotka i cytron.

Pomarańcza Cytryna

Kwiat pomarańczy Tuberoza Róża

Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zagara Neroli Flor by I Profumi di Firenze.

Zagara Neroli Flor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Zagara Neroli Flor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Zagara Neroli Flor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zagara Neroli Flor marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zagara Neroli Flor marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Naomi Campbell Naomi Campbell Michel Klein Cher Juicy Couture Eau de Couture Jessica McClintock Always & Forever Narciso Rodriguez Essence Estée Lauder Pure White Linen Pink Coral Celine Dion Spring in Provence Czech & Speake Rose Carthusia Gelsomini di Capri Jovan White Musk Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche 2010 Anthousa White Tuberose