Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Violetta di Bosco I Profumi di Firenze dla kobiet

Violetta di Bosco I Profumi di Firenze dla kobiet

lekko korzenny
Violetta di Bosco I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Violetta di Bosco marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi anyż; nutami serca są fiołek, irys, konwalia i brzoskwinia; nutami bazy są wetyweria, benzoes i heliotrop. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek.

Anyż

Fiołek Irys Konwalia Brzoskwinia

Wetyweria Benzoes Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violetta di Bosco by I Profumi di Firenze.

Violetta di Bosco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Violetta di Bosco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Violetta di Bosco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violetta di Bosco marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violetta di Bosco marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Police Police Naked Pour Femme Elizabeth Taylor Gardenia Perry Ellis 360° Red Tous Metallic Novae Plus Pearl Pink Jardin de France Violette Parfums Berdoues Violette Cherie Floris Tuberose biehl parfumkunstwerke mb01 Long Lost Perfume Casaque DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Basile Basile Style Femme