Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Vetiver de Giava I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vetiver de Giava I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vetiver de Giava I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetiver de Giava marki I Profumi di Firenze to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, kmin i sosna; nutami serca są lawenda, białe kwiaty, tymianek, przyprawy i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr, Żywica elemi i wetyweria.

Cytryna Bergamotka Kmin Sosna

Lawenda Białe kwiaty Tymianek Przyprawy Geranium

Drzewo sandałowe Cedr Żywica elemi Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver de Giava by I Profumi di Firenze.

Vetiver de Giava Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Vetiver de Giava, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Vetiver de Giava, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver de Giava marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver de Giava marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Giorgio Armani Armani Attitude Joop! Joop! Homme La Perla Grigioperla Pierre Balmain BalMan Armand Basi Silver Nature Opus Oils Divine: Eros Charriol Charriol Men Molinard Les Orientaux: Vanille Marine Ineke Field Notes From Paris Amouage The Library Collection Opus II Brut Parfums Prestige Tigress Jeanne Arthes Ice Breaker