Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Verso Andromeda I Profumi di Firenze dla kobiet

Verso Andromeda I Profumi di Firenze dla kobiet

lekko korzenny

Verso Andromeda marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Verso Andromeda został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są różowy pieprz, kolendra i tangeryna; nutami serca są magnolia, jaśmin, dzika orchidea i wiciokrzew; nutami bazy są cedr i drzewo sandałowe.

Różowy pieprz Kolendra Tangeryna

Magnolia Jaśmin Dzika orchidea Wiciokrzew

Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verso Andromeda by I Profumi di Firenze.

Verso Andromeda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Verso Andromeda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Verso Andromeda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verso Andromeda marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verso Andromeda marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jennifer Lopez Deseo Forever Montale Aoud Collection - Aoud Flowers Tova Beverly Hills Tova Signature Miya Shinma Kaze Apothia Pearl Kylie Minogue Couture Shania Twain Shania Starlight La Prairie Life Threads Silver Oriflame Miss O Fashion Princess Annayake Annayake Pour Elle Light Sabon Zer (Rose) Huitieme Art Parfums Naiviris