Marki » I-K » drzewno - szyprowe « Grupy

Verde Bosco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Verde Bosco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Verde Bosco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Verde Bosco marki I Profumi di Firenze to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Verde Bosco został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka, bazylia i lawenda; nutami serca są liść czarnej porzeczki, ananas, geranium, lilia, róża i konwalia; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria, cedr, mech i ambra.

Grejpfrut Mandarynka Bazylia Lawenda

Liść czarnej porzeczki Ananas Geranium Lilia Róża Konwalia

Mech dębowy Wetyweria Cedr Mech Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Verde Bosco by I Profumi di Firenze.

Verde Bosco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Verde Bosco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Verde Bosco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Verde Bosco marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Verde Bosco marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Divine L'Homme Sage Gianfranco Ferre Pontaccio 21 L`Artisan Parfumeur Timbuktu Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Mary Kay Tribute for Men Carven Vetiver Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Palisander Nasomatto Duro Aubusson Histoire D`Amour Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo 2008 Cofinluxe Watt Blue Jeanne Arthes Club Aficionado for Men