Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vento di Eros I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vento di Eros I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vento di Eros I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vento di Eros marki I Profumi di Firenze to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są konwalia, gałka muszkatołowa, róża, lawenda, pieprz, geranium, goździk (roślina), cynamon, jaśmin i neroli; nutami bazy są piżmo, wanilia, wetyweria, benzoes, mirra i paczula.

Gorzka pomarańcza Bergamotka Cytryna Mandarynka

Konwalia Gałka muszkatołowa Róża Lawenda Pieprz Geranium Goździk (roślina) Cynamon Jaśmin Neroli

Piżmo Wanilia Wetyweria Benzoes Mirra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vento di Eros by I Profumi di Firenze.

Vento di Eros Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Vento di Eros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Vento di Eros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vento di Eros marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vento di Eros marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Donna Karan Black Cashmere Oscar de la Renta Oscar Red Satin Air-Val International Minnie Mouse Aubusson Perle d`Aubusson Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Yves Rocher Clea Givenchy Harvest 2008: Organza Fleur d` Oranger Caron En Avion Juicy Couture Couture Couture Rasasi Attar Mubakhar Yves Rocher 8e Jour