Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vaniglia e Zenzero marki I Profumi di Firenze to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vaniglia e Zenzero został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, bazylia i sycylijska cytryna; nutami serca są konwalia, fiołek, lawenda, geranium, goździk (przyprawa), cyprys, neroli i gałka muszkatołowa; nutami bazy są imbir, madagaskarska wanilia, mech dębowy, wetyweria i paczula. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), imbir, wanilia i cyprys.

Mandarynka Bergamotka Bazylia Sycylijska cytryna

Konwalia Fiołek Lawenda Geranium Goździk (przyprawa) Cyprys Neroli Gałka muszkatołowa

Imbir Madagaskarska wanilia mech dębowy Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vaniglia e Zenzero by I Profumi di Firenze.

Agua de Loewe Ella

Vaniglia e Zenzero Recenzje Perfum

Vaniglia e Zenzero by I Profumi di Firenze 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vaniglia e Zenzero marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vaniglia e Zenzero marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Karl Lagerfeld KL Jil Sander Feeling man Azzaro Oh La La Ormonde Jayne Orris Noir Dolce&Gabbana D&G Anthology La Force 11 Ayala Moriel Bois d'Hiver Caron Parfum Sacre Eau de Parfum Intense Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Gutenberg Parfums Gutenberg Man Space NK Laughter Nuit