Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Vaniglia e Zenzero I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vaniglia e Zenzero marki I Profumi di Firenze to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vaniglia e Zenzero został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka, bazylia i sycylijska cytryna; nutami serca są konwalia, fiołek, lawenda, geranium, goździk (przyprawa), cyprys, neroli i gałka muszkatołowa; nutami bazy są imbir, madagaskarska wanilia, mech dębowy, wetyweria i paczula. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), imbir, wanilia i cyprys.

Mandarynka Bergamotka Bazylia Sycylijska cytryna

Konwalia Fiołek Lawenda Geranium Goździk (przyprawa) Cyprys Neroli Gałka muszkatołowa

Imbir Madagaskarska wanilia mech dębowy Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vaniglia e Zenzero by I Profumi di Firenze.

Agua de Loewe Ella

Vaniglia e Zenzero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Vaniglia e Zenzero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vaniglia e Zenzero marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vaniglia e Zenzero marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Boucheron Jaipur Homme Giorgio Armani Armani Code Trussardi Python Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Aqaba Aqaba Classic Diptyque L'Autre Etat Libre d`Orange Nombril Immense Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco Parfum d`Empire Aziyade biehl parfumkunstwerke mb03 Girard Bouquet D’Orient