Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Terra di Siena I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Terra di Siena I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Terra di Siena marki I Profumi di Firenze to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Terra di Siena został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka i mięta; nutami serca są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy, cynamon i kminek; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Mięta

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cynamon Kminek

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terra di Siena by I Profumi di Firenze.

Terra di Siena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Terra di Siena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Terra di Siena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terra di Siena marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terra di Siena marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Balenciaga Ho Hang Esprit Dynamic Life for Him Fendi Fendi Uomo Cartier Declaration Essence Limited Edition Montale Aoud Lime Guerlain Habit Rouge Armoiries The American Line Marines - Devil Dog Corine de Farme L'Homme Romeo Gigli Laki Nazareno Gabrielli Tu Ulric de Varens Creation N° 44 Smell Bent Dr. Dreidel