Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Talco Delicato I Profumi di Firenze dla kobiet

Talco Delicato I Profumi di Firenze dla kobiet

Talco Delicato I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Talco Delicato marki I Profumi di Firenze to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Talco Delicato został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutę głowy stanowi sycylijska cytryna; nutą serca jest fiołek; nutami bazy są madagaskarska wanilia, miód, bita śmietana i nuty drzewne.

Sycylijska cytryna

Fiołek

Madagaskarska wanilia Miód Bita śmietana Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Talco Delicato by I Profumi di Firenze.

Talco Delicato Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Talco Delicato, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Talco Delicato, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Talco Delicato marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Talco Delicato marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Thierry Mugler Innocent Summer Flash Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Lolita Lempicka L`eau de Minuit Guerlain Elixir Charnel Gourmand Coquin L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Kenzo 5:40 PM in Madagascar Comptoir Sud Pacifique Coco Figue Demeter Fragrance Never Lonely Damien Bash Parfum Lucifer Sin Prince Matchabelli Sexiest Musk Alfred Sung Joya Jessica Simpson Taste