Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Tabacco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Tabacco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Tabacco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tabacco marki I Profumi di Firenze to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi dzięgiel; nutami serca są irys, geranium, fiołek i cynamon; nutami bazy są tytoń, labdanum, paczula, balsam peruwiański i ambra.

Dzięgiel

Irys Geranium Fiołek Cynamon

Tytoń Labdanum Paczula Balsam peruwiański Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabacco by I Profumi di Firenze.

Tabacco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Tabacco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Tabacco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabacco marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabacco marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Christian Dior Dune Calvin Klein Contradiction Estée Lauder Sensuous Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin 2006 Yves Rocher Hoggar Dana Ambush Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Charriol Charriol Eau de Parfum FUBU Plush Parah Noir Smell Bent Reindeer Games