Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Tabacco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
ziołowy
Tabacco I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tabacco marki I Profumi di Firenze to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi dzięgiel; nutami serca są irys, geranium, fiołek i cynamon; nutami bazy są tytoń, labdanum, paczula, balsam peruwiański i ambra.

Dzięgiel

Irys Geranium Fiołek Cynamon

Tytoń Labdanum Paczula Balsam peruwiański Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabacco by I Profumi di Firenze.

Tabacco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Tabacco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Tabacco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabacco marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabacco marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession Night for Men Balenciaga Rumba Givenchy Organza Indecence Van Cleef & Arpels Birmane Naomi Campbell Mystery Al-Rehab Rehab Tann Rokka Aki Adidas Adidas Victory League Montblanc Individuel Honore des Pres Chaman`s Party Red Flower Organic Perfume Guaiac Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude