Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Spezie de Medici I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Spezie de Medici I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy
Spezie de Medici I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Spezie de Medici marki I Profumi di Firenze to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Spezie de Medici został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są pomarańcza i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, cynamon, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), imbir, różowy pieprz i biały pieprz; nutą bazy jest madagaskarska wanilia. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (przyprawa), imbir, kardamon, cynamon, papryka i sycylijska pomarańcza.

Pomarańcza Cytryna

Kwiat pomarańczy Cynamon Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Imbir Różowy pieprz Biały pieprz

Madagaskarska wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Spezie de Medici by I Profumi di Firenze.

Spezie de Medici Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Spezie de Medici, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Spezie de Medici, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Spezie de Medici marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Spezie de Medici marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Krizia Time Woman Serge Lutens Mandarine Mandarin Diptyque L'Autre Baldessarini Strictly Private Penhaligon`s Endymion Perry Ellis Perry Black for Him Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon M. Micallef Les 4 Saisons: Black Sea Demeter Fragrance Cinnamon Bark SoOud Asmar By Bobo Dinner