Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Sandalo Indiano I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Indiano I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Sandalo Indiano I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sandalo Indiano marki I Profumi di Firenze to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są geranium, konwalia i galbanum; nutami serca są cedr, paczula, drzewo sandałowe i wetyweria; nutą bazy jest ambra.

Geranium Konwalia Galbanum

Cedr Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalo Indiano by I Profumi di Firenze.

Sandalo Indiano Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Sandalo Indiano, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Sandalo Indiano, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalo Indiano marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalo Indiano marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coty Vanilla Fields Winter Tonatto Profumi M'oma Orlane Autour du Coquelicot Dorin Un Air de Paris (pink) La Prairie Life Threads Ruby L`Artisan Parfumeur Vanilia Keiko Mecheri Oliban Red Flower Organic Perfume Ambrette Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Liz Claiborne Liz