Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Rosa di Damasco I Profumi di Firenze dla kobiet

Rosa di Damasco I Profumi di Firenze dla kobiet

Rosa di Damasco I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Rosa di Damasco marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, geranium, hiacynt i białe piżmo.

Róża damasceńska Geranium Hiacynt Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosa di Damasco by I Profumi di Firenze.

Rosa di Damasco Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Rosa di Damasco, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Rosa di Damasco, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosa di Damasco marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosa di Damasco marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Douce Amere Alfred Sung Bai Frederic Malle Lipstick Rose Avon Tahitian Holiday Bath and Body Works Magnolia Blossom Parfums Berdoues Violette Cherie Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Essentially Me Kuan Yin Lush Flower Market DSH Perfumes Tubereuse Monsoon Elation Molinard Iles D'Or