Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

dymny
Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, mirra, cedr i nuty przyprawowe.

Paczula Mirra Cedr Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze.

Patchouly Rosso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Acqua di Biella Ca' Luna Donna Karan DKNY Men Summer 2009 Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Julian Rouas Versailles Lisa Hoffman Japanese Agarwood April Aromatics Root Chakra Oil Mauboussin M Generation Rasasi Dhaneloudh Combodi Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Smell Bent Violet Tendencies Profumi di Pantelleria Dammuso Esteban Bois Velours