Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

dymny
Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, mirra, cedr i nuty przyprawowe.

Paczula Mirra Cedr Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze.

Patchouly Rosso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Versace Versace Man Molton Brown Black Pepper Tommy Hilfiger True Star Men Dolce&Gabbana The One for Men Cereus Cereus No.11 Oriflame Deep Woods Baldessarini Del Mar Marbella Edition ScentStory 24 Franck Olivier Forever for Him Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Montale Aoud Musk Le Labo Chant De Bois