Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Patchouly Rosso I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, mirra, cedr i nuty przyprawowe.

Paczula Mirra Cedr Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouly Rosso by I Profumi di Firenze.

Patchouly Rosso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Patchouly Rosso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouly Rosso marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Vera Wang Vera Wang for Men Guerlain Heritage Eau de Toilette Hermes Hermessence Paprika Brasil Azzaro Acteur Paco Rabanne 1 Million Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Agustin Davila Agustin Davila for Men Franck Olivier Black Touch Otto Kern Spring Edition Man Porsche Design The Essence Intense Creed Vetiver Demeter Fragrance Mahogany