Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Oltrarno I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Oltrarno I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Oltrarno I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oltrarno marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są anyż i bergamotka; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy, fiołek i gałka muszkatołowa; nutami bazy są białe piżmo, wanilia, labdanum i heban.

Anyż Bergamotka

Konwalia Kwiat pomarańczy Fiołek Gałka muszkatołowa

Białe piżmo Wanilia Labdanum Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oltrarno by I Profumi di Firenze.

Oltrarno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Oltrarno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Oltrarno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oltrarno marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oltrarno marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Clair de Musc Guerlain Les Quatre Saisons - Muguet de Printemps Lalique Le Baiser Sarah Horowitz Parfums Perfect Love O Boticario Royalty Tsi-La Organic Ilang Ilang Regency Cosmetics Tawanna Yardley Heritage Collection: Geranium Parfums Berdoues Violette Divine JoAnne Bassett Malmaison Profumi di Pantelleria Tanit Bourjois Evasion