Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Oltrarno I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Oltrarno I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Oltrarno I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oltrarno marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są anyż i bergamotka; nutami serca są konwalia, kwiat pomarańczy, fiołek i gałka muszkatołowa; nutami bazy są białe piżmo, wanilia, labdanum i heban.

Anyż Bergamotka

Konwalia Kwiat pomarańczy Fiołek Gałka muszkatołowa

Białe piżmo Wanilia Labdanum Heban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oltrarno by I Profumi di Firenze.

Oltrarno Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Oltrarno, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Oltrarno, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oltrarno marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oltrarno marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Bai Montana Suggestion Eau d`Argent La Perla J`Aime Les Fleurs Coach Freesia Splash Loewe Esencia Femme Franck Olivier White Touch Essentially Me Classique Givenchy Dance with Givenchy Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Susan D. Owens Child Perfume Versace Vanitas Florascent Aqua Floralis Ylang