Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Neroli Flor marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Neroli Flor został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, skórka cytryny, zielone liście i neroli.

Grejpfrut Skórka cytryny Zielone liście Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Flor by I Profumi di Firenze.

Neroli Flor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Neroli Flor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Neroli Flor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Flor marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Flor marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cartier So Pretty Benetton Benetton Sport Women Chantecaille Wisteria Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Faconnable Face a Face pour Femme Lulu Guinness Lulu Guinness Avon Simple Elements Meadow Dew Ayala Moriel Viola Burberry Burberry Summer for Women 2010 Calypso Christiane Celle Jasmin Lostmarch L’eau de l’Hermine Philosophy Eternal Grace