Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Neroli Flor I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Neroli Flor marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Neroli Flor został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, skórka cytryny, zielone liście i neroli.

Grejpfrut Skórka cytryny Zielone liście Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli Flor by I Profumi di Firenze.

Neroli Flor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Neroli Flor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Neroli Flor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli Flor marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli Flor marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Celine Celine Sensual Summer Annick Goutal La Violette Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Christian Dior Remember Me L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin Azzaro Blue Charm Boucheron Boucheron Eau Legere Tartine et Chocolat Ptisenbon Opus Oils Absinthia O Boticario Arbo Female Histoires de Parfums Blanc Violette