Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Muschio e Giglio I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Giglio I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Giglio I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio e Giglio marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i mięta; nutami serca są lilia, róża, wiciokrzew, fiołek i cyklamen; nutami bazy są mech dębowy, wanilia, białe piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Cytryna Pomarańcza Mięta

Lilia Róża Wiciokrzew Fiołek Cyklamen

mech dębowy Wanilia Białe piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio e Giglio by I Profumi di Firenze.

Muschio e Giglio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio e Giglio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio e Giglio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio e Giglio marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio e Giglio marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Avon True Glow Al-Rehab Mubakhar L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Marc Jacobs Daisy Police Eyes For You Emanuel Ungaro Divas S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Molinard Les Fleurs de Provance: Violette CnR Create Aries Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Brut Parfums Prestige Imperial