Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Muschio e Giglio I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Giglio I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Giglio I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio e Giglio marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są cytryna, pomarańcza i mięta; nutami serca są lilia, róża, wiciokrzew, fiołek i cyklamen; nutami bazy są mech dębowy, wanilia, białe piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Cytryna Pomarańcza Mięta

Lilia Róża Wiciokrzew Fiołek Cyklamen

mech dębowy Wanilia Białe piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio e Giglio by I Profumi di Firenze.

Muschio e Giglio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio e Giglio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio e Giglio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio e Giglio marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio e Giglio marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Nina Ricci L'Eau du Temps Guerlain L'Instant Magique Christian Dior Dior Homme Intense Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca The Body Shop White Musk Creed Jasmin Imperatrice Eugenie Salvador Dali Daring Gold Eau Jeune Eau Jeune Double Je Tocca Stella Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme