Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Muschio e Ambra I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Ambra I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Ambra I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio e Ambra marki I Profumi di Firenze to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza i cytryna; nutami serca są ambra, przyprawy i ylang-ylang; nutami bazy są mech, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Pomarańcza Cytryna

Ambra Przyprawy Ylang-ylang

Mech Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio e Ambra by I Profumi di Firenze.

Muschio e Ambra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio e Ambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio e Ambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio e Ambra marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio e Ambra marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Armand Basi Basi Femme Chopard Chopard pour Homme Etro Shaal Nur Ellen Tracy Ellen Tracy L`Artisan Parfumeur Passage d'Enfer Geoffrey Beene Grey Flannel Clive Christian No. 1 Ormonde Jayne Tolu Charriol Charriol Eau de Parfum Fred Hayman Touch With Love Atelier Cologne Bois Blonds Bath and Body Works Noir