Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Muschio e Ambra I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Ambra I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio e Ambra I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio e Ambra marki I Profumi di Firenze to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są pomarańcza i cytryna; nutami serca są ambra, przyprawy i ylang-ylang; nutami bazy są mech, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Pomarańcza Cytryna

Ambra Przyprawy Ylang-ylang

Mech Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio e Ambra by I Profumi di Firenze.

Muschio e Ambra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio e Ambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio e Ambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio e Ambra marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio e Ambra marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Al-Rehab Naseem Vivienne Westwood Let It Rock Lolita Lempicka Midnight Tom Ford Bois Rouge Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Manuel Canovas Ballade Verte Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Ulric de Varens Varens essentiel Santal Intense Smell Bent Incensed Clive Christian C for Men