Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Muschio del Hymalaia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio del Hymalaia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio del Hymalaia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio del Hymalaia marki I Profumi di Firenze to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są geranium, ylang-ylang i cynamon; nutami bazy są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, galbanum, balsam peruwiański i mech dębowy.

Bergamotka

Geranium Ylang-ylang Cynamon

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Galbanum Balsam peruwiański mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio del Hymalaia by I Profumi di Firenze.

Muschio del Hymalaia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio del Hymalaia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio del Hymalaia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio del Hymalaia marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio del Hymalaia marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Summer Chloe Chloe Collection 2005 Bruno Banani Pure Man Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté L`Erbolario Musk Lancome Magnifique Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Etat Libre d`Orange Jasmin et Cigarette ID Parfums Secrets de Hammam Costamor Sugarwood Ana Salazar Vintage Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki