Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Muschio del Hymalaia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio del Hymalaia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio del Hymalaia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio del Hymalaia marki I Profumi di Firenze to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są geranium, ylang-ylang i cynamon; nutami bazy są paczula, wetyweria, drzewo sandałowe, galbanum, balsam peruwiański i mech dębowy.

Bergamotka

Geranium Ylang-ylang Cynamon

Paczula Wetyweria Drzewo sandałowe Galbanum Balsam peruwiański mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio del Hymalaia by I Profumi di Firenze.

Muschio del Hymalaia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio del Hymalaia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio del Hymalaia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio del Hymalaia marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio del Hymalaia marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Christian Dior Fahrenheit Summer Canali Canali Men Cartier Declaration Creed Imperial Millesime Amouage Reflection Man CoSTUME NATIONAL 21 Etro Royal Pavillon Neil Morris Clear Versace Versense Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6 Divine L`etre Aime Homme