Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio Bianco 3 marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bazylia; nutami serca są lilia, róża, konwalia, liść czarnej porzeczki, czerwone jagody i ylang-ylang; nutami bazy są paczula i białe piżmo.

Bazylia

Lilia Róża Konwalia Liść czarnej porzeczki Czerwone jagody Ylang-ylang

Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio Bianco 3 by I Profumi di Firenze.

Muschio Bianco 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio Bianco 3 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio Bianco 3 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
La Perla Charme Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Rance 1795 Rue Rance Eau Impire Lulu Castagnette Lulu Anna Sui Live Your Dream Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Molinard Les Fleurs: Violette Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Roccobarocco Fashion Woman IKKS Private Only for Men Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Slow Dance Sabon Zer (Rose)