Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 3 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio Bianco 3 marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi bazylia; nutami serca są lilia, róża, konwalia, liść czarnej porzeczki, czerwone jagody i ylang-ylang; nutami bazy są paczula i białe piżmo.

Bazylia

Lilia Róża Konwalia Liść czarnej porzeczki Czerwone jagody Ylang-ylang

Paczula Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio Bianco 3 by I Profumi di Firenze.

Muschio Bianco 3 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio Bianco 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio Bianco 3 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio Bianco 3 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Azzaro Visit for Women Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Mexx Mexx Waterlove Man Al-Rehab Maysoon Baldinini Baldinini de Nuit Liz Claiborne Mambo Mix Jil Sander Style Soft Ella Mikao Yujin Feroce CnR Create Aries Bruno Acampora Musc Lulu Beauty Gigi Novaya Zarya Mon Bijou