Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio Bianco 2 marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Muschio Bianco 2 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka i neroli; nutami serca są fiołek, konwalia, jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są białe piżmo, paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Neroli

Fiołek Konwalia Jaśmin Róża Ylang-ylang

Białe piżmo Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio Bianco 2 by I Profumi di Firenze.

Muschio Bianco 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio Bianco 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio Bianco 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio Bianco 2 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio Bianco 2 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cacharel Noa Versace Jeans Couture Glam Montale Aoud Queen Roses Loewe I Loewe You Guerlain Quand Vient La Pluie Kate Moss Velvet Hour Salvador Dali Daring Gold Alyssa Ashley White Musk LR Desperate Housewives Susan Girard Provence Spring Parfums de Coeur Skin Musk Montale Velvet Flowers