Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Muschio Bianco 2 I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Muschio Bianco 2 marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Muschio Bianco 2 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka i neroli; nutami serca są fiołek, konwalia, jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są białe piżmo, paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Bergamotka Neroli

Fiołek Konwalia Jaśmin Róża Ylang-ylang

Białe piżmo Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Muschio Bianco 2 by I Profumi di Firenze.

Muschio Bianco 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Muschio Bianco 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Muschio Bianco 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Muschio Bianco 2 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Muschio Bianco 2 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Madness La Perla Charme Banana Republic Alabaster Valentino V Absolu Shiseido Zen Hilde Soliani Ti Amo: Iris Shaik Chic Shaik No 30 Dorin Un Air de Paris Le Labo Aldehyde 44 Dallas CnR Create Aries Baldinini Baldinini Parfum Glace Rasasi First Love