Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Mughetto di Primavera I Profumi di Firenze dla kobiet

Mughetto di Primavera I Profumi di Firenze dla kobiet

Mughetto di Primavera I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Mughetto di Primavera marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są konwalia, wiciokrzew i róża; nutą bazy jest białe piżmo.

Bergamotka

Konwalia Wiciokrzew Róża

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mughetto di Primavera by I Profumi di Firenze.

Mughetto di Primavera Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Mughetto di Primavera, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Mughetto di Primavera, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mughetto di Primavera marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mughetto di Primavera marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Burberry Touch for Women Tommy Hilfiger Freedom for Her Parfumerie Generale PG09 Yuzu Ab Irato Monyette Paris Coquette Tropique Jo Malone French Lime Blossom Chanel Cristalle Eau Verte Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Nicolas Danila European Gardens Creed Fleur de The Rose Bulgare Parfums 06130 Lentisque Jean Patou Vacances