Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mirra Elemi I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Mirra Elemi I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Mirra Elemi marki I Profumi di Firenze to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Mirra Elemi został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są brzoskwinia i Śliwka damasceńska; nutami serca są jaśmin, płatki róży i białe piżmo; nutami bazy są cedr, madagaskarska wanilia, heban, paczula, mirra i ambra.

Brzoskwinia Śliwka damasceńska

Jaśmin Płatki róży Białe piżmo

Cedr Madagaskarska wanilia Heban Paczula Mirra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mirra Elemi by I Profumi di Firenze.

Mirra Elemi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Mirra Elemi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Mirra Elemi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mirra Elemi marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mirra Elemi marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Hilary Duff With Love Victoria`s Secret Rapture Al Haramain Perfumes Al Buraq L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Parfum d`Empire Ambre Russe Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Girard Bouquet D’Orient Ayala Moriel Roses et Chocolat DSH Perfumes Cafe Noir Roberto Cavalli Just Cavalli I Love Him Carolina Gynning Passion Swiss Arabian Khateer