Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Miele Rosa I Profumi di Firenze dla kobiet

Miele Rosa I Profumi di Firenze dla kobiet

miodowy
wosku pszczelego

Miele Rosa marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Miele Rosa został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, wosk pszczeli, róża i biały miód.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Wosk pszczeli Róża Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miele Rosa by I Profumi di Firenze.

Miele Rosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Miele Rosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Miele Rosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miele Rosa marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miele Rosa marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo L`Occitane en Provence Eau des 4 Reines Abercrombie & Fitch Classic Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Bloom The Body Shop White Gardenia Demeter Fragrance Wet Garden Lisa Hoffman Tunisian Neroli Elizabeth Taylor Violet Eyes Laurence Dumont Musc Blanc Revlon Jean Nate Sinfonia di Note Blanc des Cotons