Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Manto di Rugiada Melograno Selvatico I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Manto di Rugiada Melograno Selvatico I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Manto di Rugiada Melograno Selvatico I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Manto di Rugiada Melograno Selvatico marki I Profumi di Firenze to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, szałwia i bazylia; nutą serca jest werbena cytrynowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, paczula i opoponaks.

Bergamotka Szałwia Bazylia

Werbena cytrynowa

Drzewo sandałowe Mech dębowy Paczula Opoponaks

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Manto di Rugiada Melograno Selvatico by I Profumi di Firenze.

Manto di Rugiada Melograno Selvatico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Manto di Rugiada Melograno Selvatico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Manto di Rugiada Melograno Selvatico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Manto di Rugiada Melograno Selvatico marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Manto di Rugiada Melograno Selvatico marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Escada Escada Sentiment pour Homme Christian Audigier Ed Hardy Men's EDT Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme L`Erbolario Tea & Cedar Hilde Soliani Ti Amo: Anemone Honore des Pres Nu Green Perfumer`s Workshop Samba Star Man Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Peace Mexx Mexx Black for Him Donna Karan DKNY Love from New York for Men Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Rasasi Emotion Men