Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Magnolia Purpurea I Profumi di Firenze dla kobiet

Magnolia Purpurea I Profumi di Firenze dla kobiet

Magnolia Purpurea I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Magnolia Purpurea marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi cytryna; nutami serca są magnolia, ananas, róża, lilia, jaśmin, fiołek, konwalia, cyklamen i ylang-ylang; nutami bazy są haitańska wetyweria i białe piżmo. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia.

Cytryna

Magnolia Ananas Róża Lilia Jaśmin Fiołek Konwalia Cyklamen Ylang-ylang

Haitańska wetyweria Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnolia Purpurea by I Profumi di Firenze.

Magnolia Purpurea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Magnolia Purpurea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Magnolia Purpurea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnolia Purpurea marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnolia Purpurea marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Roses des Vergers Lancome Cyclades Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Bond No 9 Fashion Avenue Il Profvmo Amour Penhaligon`s Ellenisia Mariah Carey Forever O Boticario Acqua di Colonia Floral American Beauty Beloved Purple Blossom Henri Bendel Jasmine & Tuberose Faith Hill True Bronnley White Dahlia