Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Magnifico I: Mirto Imperiale I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Magnifico I: Mirto Imperiale marki I Profumi di Firenze to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, mięta, tangeryna, kwiat pomarańczy i mirt; nutami serca są róża, lilia, gałka muszkatołowa i ziele angielskie; nutami bazy są mech dębowy, paczula, benzoes i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Mięta Tangeryna Kwiat pomarańczy Mirt

Róża Lilia Gałka muszkatołowa Ziele angielskie

Mech dębowy Paczula Benzoes Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnifico I: Mirto Imperiale by I Profumi di Firenze.

Magnifico I: Mirto Imperiale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Magnifico I: Mirto Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Magnifico I: Mirto Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnifico I: Mirto Imperiale marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnifico I: Mirto Imperiale marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Black Sun Annick Goutal Mandragore Gin Tonic Gin Tonic Man Ferrari Ferrari Light Essence Abercrombie & Fitch Fierce Il Profvmo Touaregh Diptyque Virgilio Gap The Natural Ministry Of Sound Nightlife for Him Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza Molton Brown Bracing Silverbirch Platinum J Mix 18