Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino marki I Profumi di Firenze to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, mandarynka i bazylia; nutami serca są konwalia, fiołek, lawenda, geranium, cyprys, goździk (roślina), neroli, gałka muszkatołowa i imbir; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, benzoes i drzewo różane.

Bergamotka Cytryna Mandarynka Bazylia

Konwalia Fiołek Lawenda Geranium Cyprys Goździk (roślina) Neroli Gałka muszkatołowa Imbir

Wetyweria Mech dębowy Benzoes Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino by I Profumi di Firenze.

Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnifico 9 Zenzero e Peperoncino marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Pino Silvestre Pino Fifty Etro Palais Jamais Dana Navy for Men Hollister Jake Odori Gli Odori Tonino Lamborghini Esplosivo Olivier Durbano Turquoise Czech & Speake No 88 Memo Moon Safari Adidas Adidas Urban Spice Fragonard Beau Gosse