Marki » I-K » drzewno - przyprawowe « Grupy

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino marki I Profumi di Firenze to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Nutę głowy stanowi igły cedru; nutami serca są cyklamen, kmin i konwalia; nutami bazy są kastoreum, labdanum i cywet.

Igły cedru

Cyklamen Kmin Konwalia

Kastoreum Labdanum Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Magnifico 13 Cedro e Ciclamino by I Profumi di Firenze.

Magnifico 13 Cedro e Ciclamino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Magnifico 13 Cedro e Ciclamino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Magnifico 13 Cedro e Ciclamino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Magnifico 13 Cedro e Ciclamino marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Magnifico 13 Cedro e Ciclamino marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Oriflame Frey Krizia Krizia Etro Benetroessere Raving Absolument Parfemeur Absolument Homme Replay Replay Intense for Him Krigler America One CB I Hate Perfume Patchouli Empire Salvador Dali Salvador Romeo Gigli Laki Gianni Campagna Bespoke Esteban Bois Velours Florascent Aqua Colonia Vetyver