Marki » I-K » cytrusowe « Grupy

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Limone di Sicilia I Profumi di Firenze dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

kwaśny

Limone di Sicilia marki I Profumi di Firenze to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Limone di Sicilia został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, lima, nuty zielone, nuty drzewne, sycylijska cytryna i kalabryjska bergamotka.

Grejpfrut Lima Nuty zielone Nuty drzewne Sycylijska cytryna Kalabryjska bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Limone di Sicilia by I Profumi di Firenze.

Limone di Sicilia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Limone di Sicilia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Limone di Sicilia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Limone di Sicilia marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Limone di Sicilia marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Melvita Orange Zest Lancome O de Lancome JoAnne Bassett Sparkling Citrus Bond No 9 Texas Anthousa Citrus Sorbet Comme des Garcons Energy C Grapefruit Smell Bent Lemon Cowboy Faberlic Donna Felice Jo Malone Grapefruit D`Orsay Etiquette Bleue Detaille Fleur L`Erbolario Citrus