Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Lilla Serenella I Profumi di Firenze dla kobiet

Lilla Serenella I Profumi di Firenze dla kobiet

lekko korzenny
Lilla Serenella I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Lilla Serenella marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak bez.

Bez

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lilla Serenella by I Profumi di Firenze.

Lilla Serenella Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Lilla Serenella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Lilla Serenella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lilla Serenella marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lilla Serenella marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Eau des 7 Fleurs Annick Goutal Heure Exquise Michel Klein Cher Yves Rocher Pur desir de Lavande Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Bruno Acampora Blu Antica Farmacista Orange Blossom, Lilac & Jasmine L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette April Aromatics Rose L'Orange Amway Opportune Elizabeth Arden Pretty Limited Edition The Body Shop Dreams Unlimited