Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Le Pleiadi I Profumi di Firenze dla kobiet

Le Pleiadi I Profumi di Firenze dla kobiet

Le Pleiadi I Profumi di Firenze dla kobiet Zdjęcia

Le Pleiadi marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Le Pleiadi został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, neroli i kwiat pomarańczy; nutami serca są róża, fiołek, hiacynt i wisteria; nutami bazy są heliotrop, wanilia i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Neroli Kwiat pomarańczy

Róża Fiołek Hiacynt Wisteria

Heliotrop Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Le Pleiadi by I Profumi di Firenze.

Le Pleiadi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Le Pleiadi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Le Pleiadi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Le Pleiadi marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Le Pleiadi marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel Liz Claiborne Curve Soul Vintage Mango Mango Delirium Caron Muguet du Bonheur Crabtree & Evelyn Summer Hill Molyneux Quartz Victoria`s Secret Lace Orange Flower Franck Olivier White Touch Mistral Verbena Flower Les Nez Manoumalia American Beauty Beloved Red Rose Molinard Iles D'Or