Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kumi I Profumi di Firenze dla kobiet

Kumi I Profumi di Firenze dla kobiet

lekko korzenny

Kumi marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kumi został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, tangeryna, różowy pieprz, róża i jaśmin.

Gruszka Tangeryna Różowy pieprz Róża Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kumi by I Profumi di Firenze.

Kumi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Kumi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Kumi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kumi marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kumi marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Iceberg Fluid Woman Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Love Passport First Love Puma Jamaica ² Woman Acqua di Genova Silver L`Occitane en Provence Peach Blossom Hugo Boss Hugo XX Summer Edition Sanrio Momoberry DSH Perfumes Bridesmaid Carolina Herrera CH Garden Party Love & Toast Honey Nectar