Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Kumi I Profumi di Firenze dla kobiet

Kumi I Profumi di Firenze dla kobiet

lekko korzenny

Kumi marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Kumi został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gruszka, tangeryna, różowy pieprz, róża i jaśmin.

Gruszka Tangeryna Różowy pieprz Róża Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kumi by I Profumi di Firenze.

Kumi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Kumi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Kumi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kumi marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kumi marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Yves Saint Laurent Paris Roses des Bois Esprit Dynamic Life for Her Gap Velvet Bloom No.695 Givenchy Jardin d'Interdit My Lovely Butterfly Jaguar Jaguar Woman S. Cute Sweet Amour Apple Luxe Violet O Boticario Linda Aftelier Fig Mango Lady Rebel Borbonese Borbonese LR Heidi Klum Me