Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Iris di Firenze No. 1 I Profumi di Firenze dla kobiet

Iris di Firenze No. 1 I Profumi di Firenze dla kobiet

Iris di Firenze No. 1 marki I Profumi di Firenze to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Perfumy zawierają takie składniki, jak hiacynt, lilia, róża, bez i aksamitka.

Hiacynt Lilia Róża Bez Aksamitka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris di Firenze No. 1 by I Profumi di Firenze.

Iris di Firenze No. 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Iris di Firenze No. 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Iris di Firenze No. 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris di Firenze No. 1 marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris di Firenze No. 1 marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Echo Women Summer Fizz Christian Dior Dior Passage No.4 Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Coty Sand & Sable Kai Kai Waterford Lismore Aroma M Geisha Hana-Cha Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Faith Hill Faith Hill Alyssa Ashley French Garden Flowers Jasmine Nazareno Gabrielli Nazareno Romane Ever Radiant