Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Il Bosco e la Riva I Profumi di Firenze dla kobiet

Il Bosco e la Riva I Profumi di Firenze dla kobiet

Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Il Bosco e la Riva został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat wanilii, dzikie jagody, jodła i mech.

Kwiat wanilii Dzikie jagody Jodła Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Il Bosco e la Riva by I Profumi di Firenze.

Il Bosco e la Riva Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Il Bosco e la Riva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Il Bosco e la Riva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Lancome Climat (La Collection Fragrances) Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps L`Artisan Parfumeur Mimosa Pour Moi Avon Surreal Garden Issey Miyake Soleil d`Issey Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Woman Eau Jeune Orange Riviera Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Chloe Eau de Fleurs Capucine Lanvin Eclat d`Arpege