Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Il Bosco e la Riva I Profumi di Firenze dla kobiet

Il Bosco e la Riva I Profumi di Firenze dla kobiet

Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Il Bosco e la Riva został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka i nuty zielone; nutami serca są czerwone owoce i malina; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Bergamotka Nuty zielone

Czerwone owoce Malina

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Il Bosco e la Riva by I Profumi di Firenze.

Il Bosco e la Riva Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Il Bosco e la Riva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Il Bosco e la Riva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Teufels Kuche Widow Queen Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Calvin Klein CK One Collector Bottle 2008 Demeter Fragrance Fuzzy Navel Smell Bent Mocktail Jo Malone Pomegranate Noir Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Givenchy Insense Ultramarine Beach Boy Avon Electrify Me Vero Profumo kiki eau de parfum Demeter Fragrance Redhead in Bed Lobogal Lobogal Pour Lui