Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Il Bosco e la Riva I Profumi di Firenze dla kobiet

Il Bosco e la Riva I Profumi di Firenze dla kobiet

Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Il Bosco e la Riva został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Giovanni Di Massimo. Nutami głowy są bergamotka i nuty zielone; nutami serca są czerwone owoce i malina; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Bergamotka Nuty zielone

Czerwone owoce Malina

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Il Bosco e la Riva by I Profumi di Firenze.

Il Bosco e la Riva Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum I Profumi di Firenze Il Bosco e la Riva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu I Profumi di Firenze Il Bosco e la Riva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Il Bosco e la Riva marki I Profumi di Firenze reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Puma Puma Aqua Man Jesus Del Pozo Quasar Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Etienne Aigner In Leather Man Mango MNG Your Jeans Masaki Matsushima mat; yellow Boadicea the Victorious The Exclusives Celestial Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Corine de Farme Douceur Nature Figue Carol`s Daughter Mango Melange Demeter Fragrance Badtz-Maru Huitieme Art Parfums Vohina